Naprawy Silników Spalinowych

Wykonujemy naprawy specjalistyczne i remonty generalne silników spalinowych różnych marek samochodów. Możemy z dumą mówić o naszym wyspecjalizowanym zespole pracowników, dzięki którym jesteśmy w stanie podjąć się napraw.

Naprawy Zespołu Napędowego

W naszym zakładzie mogą Państwo nie tylko wykonać regularne przeglądy i wymiany płynów oraz innych materiałów, ale również w razie jakichkolwiek uszkodzeń zapewniamy profesjonalną naprawę układu napędowego Twojego auta.

Naprawy Układu Zawieszenia

Nasi pracownicy dokonają szczegółowego przeglądu zawieszenia Twojego auta, a jeżeli zaistnieje taka konieczność, wymienią zużyte elementy w Twoim samochodzie. Ma to kluczowe znaczenie dla Twojego bezpieczeństwa na drodze.

Naprawy Układu Hamulcowego

Układ hamulcowy musi zawsze działać sprawnie i nie ulegać awariom. W naszym serwisie dokonujemy profesjonalnego przeglądu układu hamulcowego, a także, w razie potrzeby, oferujemy możliwie szybką i fachową naprawę.

Naprawy Układu Chłodzenia

Jeżeli wskaźnik temperatury samochodu wyraźnie odchyla się od temperatury 90°C to układ chłodzenia wymaga kontroli lub naprawy. W razie jakichkolwiek uszkodzeń zapewniamy profesjonalną naprawę układu chłodzenia Twojego auta.

Naprawy Układu Wydechowego

Powierzając kontrolę i przegląd, coraz bardziej zaawansowanych układów wydechowych samochodów, naszym pracownikom unikniesz ryzyka związanego z nieprawidłowym funkcjonowaniem systemu i nadmiernym zużyciem paliwa.

Diagnoza Komputerowa

Zdiagnozujemy wszystkie błędy zapisane w pamięci sterowników. Dysponujemy testerami posiadającymi największą bazę danych spośród wszystkich diagnoskopów na rynku.

Serwis Klimatyzacji

Jeżeli klimatyzacja w Twoim samochodzie nie jest już tak wydajna jak wcześniej, to znak, że czas się nią odpowiednio zająć. Nasz serwis klimatyzacji samochodowej to trafny wybór.

Elektryka Samochodowa

Posiadamy duże doświadczenie w dziedzinie napraw elektryki i elektroniki samochodowej. Obsługujemy marki samochodów zarówno europejskich, amerykańskich jak i azjatyckich.

Usługi

Pełna Oferta

Pełen zakres usług świadczonych przez firmę ANIATRANS Erwin Ryszka.